top of page

Trilogy zīmoli

Chilli disc golf Latvija kopā ar Baltic Disc Golf SIA ir oficiālie Latitude 64, Dynamic Discs, Westside zīmolu izplatītāji.

 

Latitude 64 diski

Latitude 64 – Zviedrijas kvalitātes simbols

 

Latitude 64 nāk no mazas pilsētiņas Zviedrijā – Bergsbines, kur daži pieredzējuši spēlētāji un pašaizliedzīgi entuziasti nolēma piepildīt savus sapņus. Latitude 64 sapnis un vīzija bija radīt un attīstīt augstas kvalitātes disku golfa disku līniju, kas uzlabotu disku golfa sporta kvalitāti un ļautu sasniegt vēl nebijušus rezultātus. Latitude 64 sauklis ir “Aizrautīgs par šo sportu”, kā tas ir priekš visiem, gan disku ražotājiem, gan spēlētājiem. Aiz Latitude 64 zīmola stāv četri Zviedru disku golfa guru - Tomas Ekström, Svante Eriksson, David Berglund and Johan Åström.

 

http://www.latitude64.se/ 

 

Dynamic Discs diski

Dynamic Discs – Pieredzējušie Amerikāņi

 

Dynamic Discs disku golfa saimei pievienojušies jau 2005. gada martā. Šī zīmola galvenais tirgus ir Amerikas Savienotās Valstis,  lai gan ar saviem diskiem un ekipējumu ir pasaulē plaši pazīstams jau vairāk kā dekādi. Dynamic Discs ir pazīstami arī kā vieni no galvenajiem PGDA (Pasaules Disku Golfa Asociācijas) sacensību rīkotājiem. 2012. gada decembrī Dynamic Discs noslēdza sadarbības līgumu ar Latitude 64, lai kopīgiem spēkiem veicinātu strauji augošā disku golfa attīstību daudz labākā līmenī un ar labāku kvalitāti.

 

http://www.dynamicdiscs.com/

 

Westside discs diski

Westside – unikāls Somijas zīmols

 

Pēdējais jaunpienācējs Trilogy zīmolu bariņā ir Westside, kuru ekipējums arī mums ir pieejams plašā klāstā. Šis zīmols no Somijas ir izveidojis spēcīgu sadarbību ar Latitude 64 un Dynamic Discs, lai Trilogy piedāvājums tirgū būtu vēl konkurēt spējīgāks. Somijas pēlētāja Janne Penttilä veidotais disks ir viens no pieprasītākajiem un atrodas daudzu disku golfa spēlētāju somās. Tālām distancēm radītais disks “King” noteikti ir sava nosaukuma vērts.

 

http://www.westside.fi/

 

Vēlies iegādāties Latitude 64, Dynamic Discs vai Westside produkciju? 


Ja vēlies būt mūsu produkcijas tirgotājs vai kā citāti sadarboties, sazinies ar mums!  Elviss Brauns / +371 25778827 /
 

bottom of page