top of page

2016. gadā paveiktais

Iesākot 2017. gadu un pirms ķeramies klāt jaunajiem plāniem, ir laiks atskatīties uz mūsu kluba iepriekšējā gadā paveikto. Pats lielākais noteikti ir biedrības “Latvijas Disku Golfa kluba” oficiālā dibināšana 2016. gada 2. jūnijā, kas ir pavēris durvis mūsu iespējām un darbībām. Iepriekšējais gads bija pozitīvu emociju, noderīgu pieredžu un daudz jaunu superīgu cilvēku pilns. Metoties iekšā šajā jaunajā piedzīvojumā, ko sauc par disku golfu, esam daudz spējuši sastrādāt jau tā pirmajā pastāvēšanas gadā, taču tas nebūtu iespējams bez mūsu kluba spēlētāju un atbalstītāju palīdzības. Milzīgs paldies visiem, kas noticēja un vēljoprojām tic mūsu enerģijai, idejai un spējām realizēt kaut ko patiešām foršu sev, savam klubam un Latvijas sabiedrībai.

Īsi un konkrēti 2016. gadā paveiktais

Rīkoti un aizvadīti 4 “Iepazīsti disku golfu” pasākumi, kur pasākumu laikā apmeklētājiem tika dota iespēja uzzināt par disku golfu un tā inventāru caur dažādām atrakcijām un aktivitātēm.


 • 27. martā Ventspilī

 • 4. aprīlī Mežaparkā, Rīgā

 • 14. maijā Gulbenē

 • 10. septembrī Jelgavā

Biedrība piedalījās disku golfa parka “ Stari” projektēšanā. 18 celiņu Disku golfa laukums, kas atrodas Daugstu pagastā, Gulbenes novadā un ir pieejams apmeklētājiem kopš šī gada 15. maija.

Kluba sastāvā iekļauta 4-kārtējā Latvijas čempione un Baltijas jūras tūres vicečempione disku golfā Elena Vecmane. Klubs Elenai ieguva īpašu sadarbības līgumu ar Zviedru ražotāju Latitude 64 un iekļūšanu Team 64 Baltics sastāvā.

Rīkoti un aizvadīti vairāki disku golfa sacensību turnīri.

 • 15. maijā Disku golfa parka “Stari” iepazīšanās turnīrs

 • 2. jūlijā Disku golfa parka “Stari” atklāšanas turnīrs

 • 30. jūlijā Latvijas čempionāta disku golfā 5. posms disku golfa parkā “Stari”

 • 17. septembrī draudzības turnīrs disku golfa parkā “Stari”

Rīkoti un aizvadīti iknedēļas treniņu cikli “iepazīsti disku golfu” 2 laukumos, kopā 24 treniņi. Disku golfa treniņi notika katru 4dienu laukumā “Ufogolf”, Rīgā un “Stari”, Gulbenē. Treniņu gaitā jaunie spēlētāji tika iepazīstināti ar disku golfu un apmācīti ar spēles pamatprincipiem un mešanas tehniku.

Kluba biedriem un draugiem noorganizēts izbrauciens uz Disku golfa laukumu “Joulumae”. Pavadījām draudzīgu un piedzīvojumiem pilnu nedēļas nogali Pērnavā, Igaunijā vienā no lielākajiem disku golfa laukumiem, kur kopā ir 45 dažādi disku golfa celiņi. Uzspēlējām disku golfu, atpūtāmies un labi pavadījām laiku.

Paldies visiem, kas bija daļina 2016. gada notikumiem. 2017. gads noteikti būs vismaz tikpat ražens un pat vēl raženāks. Ja arī tev gribas iesaistīties, uzspēlēt, palīdzēt un būt daudzu interesantu un foršu notikumu daļiņai, mēs esam atvērti jauniem spēlētājiem, draugiem un aktīvistiem. Katrs jauns mūsu biedrs ir lielisks pienesums visam klubam,

Nāc un Pievienojies!

Kluba misija

Biedrība “Latvijas Disku Golfa Klubs” vairo un apvieno disku golfa entuziastus, profesionāļus, dabas mīļus un aktīva dzīves veida piekritējus. Popularizē disku golfa atpazīstamību Latvijā un Eiropā, informējot par disku golfa aktualitātēm, iepazīstinot sabiedrību ar šo sporta veidu, apvienojot un attīstot gan jaunos, gan esošos spēlētājus, tādā veidā saliedējot šī sporta veida piekritējus. Mēs dodam cilvēkiem iespēju caur disku golfu aizmirst ikdienas nastu, labi atpūsties, satikt jaunus draugus un uzņemt pozitīvu enerģiju. Iedvesmojam cilvēkus vairāk pavadīt laiku svaigā gaisā un ar sev tuvajiem cilvēkiem, piekopt aktīvu dzīvesveidu, nebaidīties izkāpt no komforta zonas un pamēģināt kaut ko jaunu. Mūsu misija ir vairot, vienot, izklaidēt un attīstīt caur disku golfu.

Ar Cieņu, Elviss Brauns Biedrības “Latvijas Disku Golfa Klubs” dibinātājs Tel. (+371) 25 77 88 27 diskgolfs@gmail.com

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
bottom of page