top of page

Disku golfa laukumu veidošana

Disku golfs ir sporta veids un aktīva atpūta pie dabas jebkura vecuma cilvēkiem. Šis sporta veids ir viens no pasaulē ātrāk augošajiem sporta veidiem, pateicoties tā vienkāršības un zemo izmaksu dēļ. Skandināvijas reģionā disku golfs ir kļuvis ļoti populārs un šobrīd tas strauji attīstās Baltijas reģionā.


Šis sporta veids tiek spēlēts uz speciāli izbūvētiem laukumiem dabā. Disku golfa laukuma izveides priekšrocības Latvijā ir salīdzinoši zemās laukuma izveidošanas izmaksas un īsais un vienkāršais būvniecības process.


Laukuma platība, izmēri un aptuvenās izmaksas

Pastāv vairākas disku golfa laukuma izveidošanas iespējas, bet pašas ierastākās ir 9 vai 18 grozu laukumi. 9 grozu disku golfa laukumam nepieciešams ap 3 – 7ha zemes, un pilna 18 grozu disku golfa laukuma izveidošanai nepieciešamā platība ir ap 6 – 14 hektāriem, atkarībā no trases garuma un sarežģītības.


Disku golfa laukums var atrasties, mežos, pļavās, kalnos, būtiski jebkāda veida reljefā. Dažāda veida dabīgie apgrūtinājumi padara spēli daudz interesantāku.


Katrā disku golfa laukumā ir izvietoti galvenie laukuma elementi:

  • Starta laukums, katram celiņam, no kuriem tiek izdarīts pirmais metiens;

  • Info zīme, kas vizuāli atspoguļo celiņa virzienu un šķēršļus no augšas, kā arī galvenos rādītājus;

  • Kērājgrozu, kas ir disku golfa mērķis un galvenais elements;

  • Dažāda veida norādes vai šķēršļus.


Disku golfa laukuma izmaksas ir atkarīgas no tā cik profesionālu un kvalitatīvu laukumu ir plānots izveidot. Chilli Disc Golf disku golfa laukuma izmaksas ir sākot ar 5000Eur par 9 celiņu laukumu līdz 20000Eur par augstākā līmeņa 18 celiņu laukumu.


Ja jums interesē konsultācija laukuma izveidē, vai ir radušies citi jautājumi saistībā ar laukumu būvniecību un izveidi, ar lielāko prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem. kontaktinformācija: Elviss Brauns / (+371) 25 77 88 27

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page