top of page

2017. gadā paveiktaisEsam atkal tajā punktā, ko sauc par gadu miju. Šis ir laiks, kad ievilkt elpu, pacelt galvu no darbiem un atskatīties uz aizvadīto, lai, pulkstenim ieskanot 00:00 un šampanieša glāzes paceļot, varam teikt, šis ir bijis viens sasodīti labs gads. Zīmīgi, ka 2017. gads ir pirmais pilnais aizvadītais gads Chilli Disc Golf pastāvēšanas laikā, un, pateicoties 2016. gadam, to nostrādājām ar mazliet lielāku pieredzes bagāžu un zināšanām. Šajā gadā tāpat, kā jau no paša sākuma, cītīgi strādājām, mācījāmies, krājām pieredzi un galu galā secinām, ka tas viss nebūtu iespējams bez mūsu kluba spēlētāju, atbalstītāju un līdzcilvēku palīdzības. Milzīgs paldies visiem, kas stāv mums blakus un vēl joprojām tic mūsu enerģijai, idejām un spējām realizēt kaut ko patiešām foršu sev, savam klubam un Latvijas sabiedrībai. Tieši Jūsu dēļ, Mēs turpināsim un ar katru dienu ar vien labāk, pārliecinošāk un iespaidīgāk.


Īsi un konkrēti 2017. gadā paveiktais

 

Disku golfa atpazīstamības veicināšanā

Disku golfs ir foršs, un par to ir jāzina visiem, tāpēc šajā gadā CDG visdažādākajos veidos iepazīstināja Latviju ar disku golfu kā sportu. Veidojām video, drukājām skrejlapiņas, braucām uz pasākumiem un pilsētām.

Izveidotas 4 sērijas “Spēlē kā čempions” ar 4-kārtējo Latvijas čempioni Elenu VecmaniSkolēni, studenti un jaunieši ir mūsu labākie draugi – šajā gadā īpaši kopā bijām ar RISEBA, RTU, LSPA un Gulbenes skolēniem dažādos pasākumos.


Paldies mūsu jaunajiem draugiem Playground festival, Waterfest, Sportland, Wake Up Academy un Valmieras pilsētai par iespēju iepazīstināt pasākumu apmeklētājus ar disku golfa būtību. Pie jums ciemojāmies un jūs pārstāvējām ar prieku.


 • 10. jūnijs LTRK uzņēmēju sporta spēles, Cineville. Pārstāvēts Sportland

 • 7. – 9. jūlijs Playground festival, Ropažu novadā

 • 21. – 23. jūlijs Waterfest, Baldonē

 • 29. jūlijs Valmieras pilsētas svētki, Valmierā

 • 14. – 20. Augusts Eiropas un Āfrikas čempionāts veikbordā, Rīgā

 

Disku golfa infrastruktūras attīstīšanā

Ieguldīts darbs Latvijas disku golfa infrastruktūras attīstīšana, CDG piedalījās laukumu projektēšanā un izveidē Alūksnes novadā, Jūrkalnes novadā un Ventspilī. Arī veiksmīgs notikums ir CDG uzņemšana LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā 2017. Sākumā, liels paldies par sadarbību un atbalstu.


 • Disku golfa laukums “Mežinieki”, Alūksnes novadā pieejams kopš šī gada oktobra

 • Disku golfa laukums Jurkalnē ir izveidots privātā teritorijā un nav pieejams publiski

 • Ventspils pašvaldībai šobrīd ir izstrādāts disku golfa laukuma projekts un attīstības koncepcija, tā realizācija tiek plānota 2018. gadā.

 

Sacensības

Rīkoti un aizvadīti vairāki disku golfa sacensību turnīri. Šis gads īpaši paliks atmiņā ar jaunu rekordu mūsu rīkoto sacensību apmeklētībā (75 dalībnieki). Īpašs paldies SIA Rubate par atbalsu jaunu virsotņu sasniegšanā.


 • 27. maijs Staru Kauss atklāšana, disku golfa parks “Stari”, Gulbenē

 • 17. jūnijs Latvijas Kauss, disku golfa parks “Stari”, Gulbenē

 • 18. jūnijs Staru Kauss 2. posms, disku golfa parks “Stari”, Gulbenē

 • 15. jūlijs Staru Kauss 3. posms, disku golfa parks “Stari”, Gulbenē

 • 14. oktobris Staru Kauss fināls, disku golfa parks “Stari”, Gulbenē

 

2-kārtējā pasaules čempiona vizīte

Šis bija vēl nebijis notikums Latvijas disku golfa vēsturē. 25. Jūlijā tika noorganizēta 2-kārtējā pasaules čempiona Ricky Wysocki (ASV) meistarklase Latvijā, kur čempions dalījās vērtīgos padomos, trenēja un attīstīja Latvijas disku golfa spēlētājus. Paldies par šo iespēju!

Disku golfa pasaules čempiona meistarklase
 

CDG kluba notikumi un pasākumi

Organizācija nebūtu nekas bez tās cilvēkiem, tāpēc arī mūsu vērtība ir mūsu kluba biedri. Paldies katram no mūsu 39 kluba biedriem arī par mazumiņu, ko devāt mūsu attīstībai un notikumiem. Mēs novērtējam, ka esat daļiņa no mums, ka piedalāties pasākumos, ka sekojat mūsu pasākumiem, iegādājaties inventāru, spiežat “Like” un dalāties ar mūsu publikācijām. Paldies!


 • 25. marts kluba brauciens uz Chilli Disc Golf kluba māju Tallinā

 • 15. aprīlis kluba talka disku golfa parkā “Stari”, Gulbenē

 • 14. maijs kluba izbrauciens un treniņi Ērgļos

 • 1.- 4. jūnijs Latitude 64 festival, Otepā, Igaunijā

 • 22. – 24. septembris Latitude 64 festival, Igaunijā

 • 7. – 8. Oktobris Metiens Igaunijā, kluba pasākums, Pērnvā

Ja arī tev gribas iesaistīties, uzspēlēt, palīdzēt un būt daudzu interesantu un foršu notikumu daļiņai, mēs esam atvērti jauniem spēlētājiem, draugiem un aktīvistiem. Katrs jauns mūsu biedrs ir lielisks pienesums visam klubam,

Nāc un Pievienojies!

Kluba misija

Biedrība “Latvijas Disku Golfa Klubs” vairo un apvieno disku golfa entuziastus, profesionāļus, dabas mīļus un aktīva dzīves veida piekritējus. Popularizē disku golfa atpazīstamību Latvijā un Eiropā, informējot par disku golfa aktualitātēm, iepazīstinot sabiedrību ar šo sporta veidu, apvienojot un attīstot gan jaunos, gan esošos spēlētājus, tādā veidā saliedējot šī sporta veida piekritējus. Mēs dodam cilvēkiem iespēju caur disku golfu aizmirst ikdienas nastu, labi atpūsties, satikt jaunus draugus un uzņemt pozitīvu enerģiju. Iedvesmojam cilvēkus vairāk pavadīt laiku svaigā gaisā un ar sev tuvajiem cilvēkiem, piekopt aktīvu dzīvesveidu, nebaidīties izkāpt no komforta zonas un pamēģināt kaut ko jaunu. Mūsu misija ir vairot, vienot, izklaidēt un attīstīt caur disku golfu.

Ar Cieņu, Elviss Brauns Biedrības “Latvijas Disku Golfa Klubs” dibinātājs Tel. (+371) 25 77 88 27 diskgolfs@gmail.com

Chilli Disc Golf Disku golfa klubs

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
bottom of page