top of page

Pasākumi un Apmācības

Chilli Disc Golf Latvia organizē disku golfa pasākumus uzņēmumiem un pašvaldībām, kā arī piedāvā individuālas vai grupu apmācības disku golfa interesentiem visā Latvijā. Apmācības tiek rīkotas disku golfu laukumos Latvijā, vai arī jūsu izvēlētā vietā. Zemāk vari iepazīties ar pieejamajiem pasākumu veidiem.

 

Pasākumi sevī ietver visu nepieciešamo: disku golfa inventāru, apmācību, labi pavadītu laiku un pozitīvas emocijas visiem tā dalībniekiem.

Chilli Disc Golf Latvia pasākumus koordinē

Elviss Brauns / +371 25778827

Pasākumu veidi

Disku golfs publiska pasākuma ietvaros

Šos promo pasākumus ierasti aizvadām pilsētas svētkos, festivālos un citos pubuliskos notikumos. Šāda pasākuma laikā tiek uzstādīts disku golfa inventārs un apmeklētāji tiek izklaidēti un iepazīstināti ar disku golfa būtību, inventāru un spēles elementiem.

Disku golfs sporta spēlēs un slēgtos pasākumos

Šos pasākumus ierasti aizvadām uzņēmumu, skolu un augstkolu sporta spēlēs vai citos privātos pasākumos. Šāda pasākuma laikā tiek uzstādīts disku golfa inventārs un tiek izdomāts interesants veids kā pārbaudīt dalībniekus un noteikt to meistarību ar disku golfa palīdzību.

Kolēģu un kolektīvu saliedēšanas pasākums

Saliedēšanas pasākums jeb "Teambuildings" ar disku golfu ir lielisks veids, kā saliedēt savu kolektīvu, atrodoties svaigā gaisā un labi pavadot laiku, īpaši fiziski sevi nenoslogojot. Šī pasākuma laikā varam nodrošināt ar inventāru, apmācību, uzkodām, fotogrāfu un jautriem konkursiem.

Sacensības un turnīri

Labākais veids kā izbaudīt azartu, labi pavadīt laiku un pārbaudīt spēlētaju meistarību disku golfā ir sacensības. Mums ir pieredze lielu sacensību rīkošanā. Mēs veidojam plakātus, publikācijas, reģistrāciju, vadam pasākumu, uzskaitām rezultātu, rūpejamies par norisi un apbalvojam.

Visu pasākumu beigās dalībniekiem ir iespējams ar treneriem norunāt nākamos apmācību datumus un laikus, kā arī iegādāties Latitude64 diskus. Visiem pasākuma dalībniekiem ir iespēja pievienoties Chilli Disc Golf Latvia klubam, lai uzzinātu vairāk informāciju par klubu, akcijām, sacensību turnīriem un apmācībām

 

Cita veida pasākumi:


Ja tu šeit nevari atrast sev piemērotu pasākuma piedāvājumu, viss kārtībā! Raksti mums, kas tevi konkrēti interesē, un mēs izdarīsim visu, lai noorganizētu tavām vēlmēm atbilstošu pasākumu.

Chilli Disc Golf Latvia pasākumus koordinē

Elviss Brauns / +371 25778827

bottom of page