top of page

Disku golfa laukuma izveide

Chilli disc golf Latvia nodrošina pilnu disku golfa laukumu izveides servisu. Mūsu galvenā disku golfa laukumu veidošanas vērtība ir kvalitāte. Mēs vēlamies, lai pēc mūsu izdarītajiem darbiem ir paliekošas vērtības, veidotas augstākajā kvalitātē, kas katram laukuma apmeklētājam rada pozitīvu pieredzi par disku golfu, kā arī ir lieliska vide disku golfa prasmu attīstīšanai.

Par laukumu izveidi un tā niansēm sazinies ar:

Elviss Brauns / +371 25778827

Mūsu pakalpojumi pieejami dažādos līmeņos.

1.

Pilns Komplekts

Tajā ietilpst viss, sākot ar laukuma plānošanu, būvprojetka izstrādi, inventāra nodrošinājumu, laukuma dizaina izstrādi un beidzot ar laukuma apkalpošanu.

2.

Daļēja pakalpojumu sniegšana

Varam nodrošināt mūsu klientus ar katru no mūsu kompetencēm atsevišķi: Laukuma projekta izstrāde, konsultācijas, inventāra piegāde, dizains, u.c.

Kādas ir laukuma izveides izmaksas?

Pilns 18 celiņu disku golfa laukums, kas sevī iekļauj Pilnu pakalpojumu komplektu, mūsu klientam ierasti izmaksā sākot ar 12’000 līdz 18’000 EUR (Bez PVN). 

Tajā ietilpst: Pasaules Disku golfa asociācijas standartiem atbilstošs laukuma dizains un projekts, būvprojekta izstrāde, laukuma inventāra piegāde un uzstādīšana, augstākās kategorijas 18 PDGA sertificēti grozi, starta laukumi, laukuma un celiņu kartes, kvalitatīvākais disku golfa disku arsenāls, piegādes, konsultēšana pasākumu organizēšanā un laukuma pārvaldīšanā. *cenā nav iekļauti teritorijas labiekārtošanas un sagatavošanas darbi.

Mēs arī piedāvājam vienkāršākus risinājumus, kur pakalpojumu komplekts mūsu klientam ierasti izmaksā sākot ar 4’000 līdz 8’000 EUR (bez PVN).

Pakalpojumos ietilpst: pietiekamas kvalitātes laukuma projekts, 6 - 12 celiņu izbūve ar PDGA standartiem atbilstošiem groziem, starta laukumiem, laukuma karte, laukuma uzstādīšana, konsultēšana pasākumu organizēšanā un laukuma pārvaldīšanā. *cenā nav iekļauti teritorijas sagatavošanas darbi.

Augstāk norādītās izmaksas ir aptuvenas un informatīva rakstura, precīza pakalpojuma summa tiks noteikta pirms laukuma projektēšanas uzsākšanas, kad būs zināma visa nepieciešamā informācija par laukuma atrašanās vietu, segumu un izbūves vajadzībām.

Par laukumu izveidi un tā niansēm sazinies ar:

Elviss Brauns / +371 25778827

Chilli Disc Golf ir oficiālais Zviedrijas uzņēmuma Latitude 64 zīmola izplatītājs Baltijas valstīs. Disku golfa celiņi, kas būvēti zem mūsu uzraudzības, atbilst augstākajiem disku golfa standartiem un sastāv no augstas kvalitātes un ilgi izturīgiem Latitude 64 produktiem. Celiņi tiek aprīkoti ar PDGA(Pasaules disku golfa asociācijas) sertificētu inventāru.

Latitude 64 basket tee sign turf
bottom of page